יום רביעי, 12 במרץ 2014

קצת עלי

מי אני ומה שמי?
שמי ליאור טל שדה ואני נשוי לדבי, אבא לנבו, נאור ושחר ומתגורר ברמת גן. אני עוסק בחיבורים שבין עולמות הרוח לאתגרי החיים והחברה בישראל, מחבר הספר "מה למעלה מה למטה" (כרמל, 2022), מגיש ועורך את הפודקאסט 'קולות של רוח' המתפרסם בגל"צ ובמגוון אפליקציות, ואת הפודקאסט "מחברים דמוקרטיה לחיים" מבית המכון הדמוקרטי. בנוסף - מנכ"ל שותף של המכון הדמוקרטי, כותב ומגיש טורי דעה רבים בתקשורת הכתובה והמצולמת, מרצה, פעיל חברתי, ומתמחה בהנחיית קבוצות של מנהיגים בכירים (ראשי ערים, מנכ"לי רשויות מקומיות, מנהלי עמותות גדולות ועוד) בשיטה המשלבת לימוד בית מדרשי עם דינמיקה קבוצתית. 
במאמריי אני, בין היתר, לוקח חלק בפיתוח תפיסה של יהדות חילונית הומניסטית בישראלבעבר הייתי סמנכ"ל תוכן בקולות וראש מכינת בינה ע"ש לובה אליאב.

על מה אתה מרצה? איזה מפגשי לימוד אתה מנחה?
אני מרצה ומנחה מפגשי לימוד בתחומי יהדות, פוליטיקה, צדק חברתי והקשר ביניהם במספר מקומות ובהם צה"ל, קולות, בינה (הישיבה החילונית), גוונים, כי"ח ושורה של מקומות נוספים. ניתן להזמין הרצאות או סדרה של מפגשי-לימוד במייל: lior.tal.sadeh@gmail.com .

מה יש בבלוג?
הבלוג מאגד מאמרי דעה שפרסמתי מעת לעת בעיתונות, בספרים ובכתבי עת ואת פרקי הפודקאסט (בין היתר המאמרים פורסמו במעריב, YNET, הארץ, דה מארקר, מקור ראשון, מאקו-חדשות2, כתב העת דעות, זמן ישראל, Times Of Israel באנגלית ועוד). כמו כן, בכניסה מהמחשב (בניגוד לנייד או הטאבלט) לבלוג תוכלו למצוא בצד ימין של דף הבית לינקים לשורה של ראיונות עימי בטלוויזיה וברדיו וגם טורי דעה מצולמים שלי במדובר דיבור של רשת13.

חיפשו נוח לפי נושאים או מילות מפתח
בכניסה מהמחשב (בניגוד לנייד) ניתן לאתר מאמרים באמצעות תפריט הנושאים בצד שמאל, או באמצעות הקלדת מילות חיפוש בתיבת החיפוש שנמצאת בצד ימין למעלה.

שמירה על קשר
בכניסה מהמחשב ניתן להירשם כמנויים לבלוג ולקבל כל פוסט ישירות לתיבת המייל.
ניתן להירשם כמנויים לפודקאסט באפליקציות המגוונות שמשדרות אותו, כולל ITUNES, ספוטיפיי, גוגל-פודקאסט, פודקאסט-אדיקט וגל"צ, ובין היתר באתר הבית של הפודקאסט סאונדקלאוד. המעוניינים לקבל הודעה לוואטס-אפ בכל פעם שיוצא פרק חדש מוזמנות ומוזמנים לכתוב לי מייל.
מוזמנות ומוזמנים לשמור על קשר באמצעות המייל, הבלוג, הפייסבוק או בכל דרך שתמצאו לנכון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה